راهنمای دریافت خدمت دندانپزشکی

توضیحات

 بیمه کرونا :

 اگر نگران سلامت خود و خانواده هستید ، اگر شیوع و همه گیری بیماری کرونا شما را نگران کرده است و در فکر و اندیشه هزینه های طاقت فرسای بستری در بیمارستانهای خصوصی و مراکز درمانی ، تهیه دارو و خرید ملزومات مراقبتی از بیمار خود هستید !! شبکه لاله برایتان خدمتی ارزشمند به ارمغان آورده است ! 

بیمه کرونا و امراض خاص شبکه لاله جهت آرامش خیال شما عزیزان به کمک و یاری شما آمده تا بخشی از نگرانی های مرتبط با پرداخت هزینه را از ذهن شما کاهش دهد !! 

با بیمه کرونا که توسط شرکت معتبر بیمه سامان ارائه میشود با حداقل پرداخت هزینه حق بیمه آن هم به صورت ماهیانه تا میزان 30 میلیون تومان هزینه درمان مبتلا شده را به بیمارستان بدون نیاز به فاکتور پرداخت مینماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پس از ثبت نام منتظر تماس کارشناس مسئول بیمه کرونا و امراض خاص باشید 

 

 

بیمه عمر و سرمایه شبکه لاله


بیمه های عمر علاوه بر پوشش هایی که در زمان مقابله با حوادث به شخص بیمه گذار دارد جنبه مستمری و بازنشستگی های کوتاه مدت و

حتی دریافت وام از شرکت بیمه کننده بعد از 10 سال هم دارد بیمه های عمر انواع مختلفی از امراض خاص، ازکارافتادگی ها، فوت طبیعی یا

بر اثر حادثه را حمایت می کند همچنین شخص بیمه گذار صندوقی به نام صندوق اندوخته در بیمه دارد که بعد از 10 سال از واریزی هایی

که به شرکت های بیمه پرداخت می کند و سودی سالیانه ایی که بیمه به اندوخته های او اضافه می کند مستمری یا حقوق ماهیانه دریافت

می کند. شبکه لاله با ارائه این بیمه به صورت اقساطی با شرایط بازپرداخت حداقل مبلغ 55.000 هزار تومان به بالا به صورت ماهانه یا

پرداخت مبالغ بالاتر به صورت هر سه ماه یکبار ، هر شش ماه یکبار و یا به صورت یکجا سالانه برای عموم شرایط دریافت بیمه های عمر را

امکان پذیر نموده و در شبکه لاله محدودیتی از بابت انتخاب حق بیمه برای پرداخت بیمه های عمر نخواهید داشت .این بیمه ها محدودیت

سنی ندارد و از کودک یکساله تا فرد 60 ساله (با انجام آزمایش های لازم ) را شامل می شود.

 

بیمه های تکمیلی درمان انفرادی شبکه لاله:


بیمه های تکمیلی مجموعه لاله به صورت انفرادی از شرکت بیمه دانا می باشد. موضوع بیمه درمان، این نکته حائز اهمیت است که بدانید بیمه تکمیلی برای نفرات و افراد به هیچ عنوان وجود ندارد مگر در طرح های گرانقیمت و یا محدود برخی از شرکتها که به تازگی اقدام به بیمه انفرادی به صورت تکمیلی نموده اند زیرا یکی از شروط بیمه تکمیلی حضور حداقل 3 نفر در یک کارگاه یا محل پرداخت حقوق به شرط دارا بودن بیمه پایه مانند تامین اجتماعی و خدمات درمانی است پس این مزیت بی نظیر که شبکه لاله برای تأمین و جبران هزینه های درمان، اعم از درمان سرپایی یا بستری را ایجاد نموده است را مردم عادی یا ندارند و یا با گران ترین بیمه های تکمیلی مانند SOS مواجه هستند که به هیچ عنوان شرایط اقساطی نداشته و باید هزینه بیمه یکسال را یکجا و زمان شروع پرداخت نمایند اینکه در طرح های مختلف و با شرایط مختلف که هر فرد بتواند خود را بیمه تکمیلی نماید موقعیت بی نظیر شبکه لاله است که میتواند برای افراد بسیار حیاتی و برای سازمانها شرایط رقابتی با مراکز بیمه گذار در بازار حاضر ایجاد نماید . علت هزینه ممکن است بروز بیماری یا حادثه باشد یکی از پوششهای متداول بیمه درمان، بیمه تکمیلی درمان است که هزینه  ای مازاد بر تعرفه های بیمه های اجتماعی (مانند خدمات درمانی یا تامین اجتماعی) را پوشش میدهد در نتیجه بیمه پایه مانند تامین اجتماعی ضروری است و متقاضی باید بیمه باشد.

شرایط پرداخت : از مبلغ کل 70% بصورت اقساط بدون بهره در 8 قسط متوالی و 30 % بصورت پیش پرداخت و جهت تضمین یک برگ چک صیاد به مبلغ 120 % حق بیمه ارائه می دهد.

 

شرایط استفاده از خدمات بیمه ای اقساطی لاله:


با توجه به اهمییت وجود بیمه در زندگی جهت آسودگی خیال و رفع خسارت های پیش بینی نشده شبکه لاله تسهیلات متنوع بسیاری در فراهم نمودن این نیاز پر اهمیت به صورت اقساطی و با وجه تمایز در باز پرداخت نسبت به سایر مراکز همچنین تعداد اقساط پرداختی اقدام نموده است شرح این خدمات کم نظیر و شرایط پرداختی استثنایی می توان به 

  • بیمه های شخص ثالث ایران: از مبلغ کل 75 % بصورت اقساط بدون بهره در 6 قسط متوالی و 25 % بصورت پیش پرداخت و جهت تضمین یک برگ چک صیاد به مبلغ 120 % حق بیمه ارائه می دهد.
  • بیمه های بدنه ایران : از مبلغ کل 80 % بصورت اقساط بدون بهره در 8 قسط متوالی و 20 % بصورت پیش پرداخت و تضمین ارائه نمی دهد.
  • بیمه های شخص ثالث دانا: مبلغ بیمه متقاضی تعیین می شود ، بدون پیش پرداخت  (قسط اول همزمان با صدور بیمه نامه) در اقساط 12 ماهه و جهت تضمین یک برگ چک صیاد به مبلغ 120 % حق بیمه ارائه می دهد.
  •  

جهت دریافت تسهیلات فوق پس از ثبت نام در سایت و قبل از پرداخت هزینه مشخصات شما در لیست متقاضیان دریافت تسهیلات بیمه قرار خواهید گرفت که در اسرع وقت کارشناسان واحد مربوطه با شما تماس گرفته تا مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه دهند بعد از دریافت مشاوره لازم از سوی کارشناسان این مجموعه با تشکیل پرونده و تکمیل مدارک از سوی متقاضی و ثبت پرونده شما در سامانه دریافت تسهیلات اقساطی بدون بهره بیمه اقدامات لازم نسبت به دریافت بیمه نامه مورد نظر با شرایط بازپرداخت ویژه به صورت اقساط بدون بهره انجام می پذیرد.

مجموعه لاله انواع بیمه نامه های خودرو (شخص ثالث،بدنه)، بیمه های عمر ، تکمیلی ،مسئولیت و.... را به صورت اقساطی با باز پرداخت بدون بهره و شرایط ویژه برای اولین بار در سطح کشور جهت رفاه و آسایش متقاضیان عزیز صادر می نماید بابت دریافت تسهیلات بیمه ایی این مجموعه خدمتگذار با تکمیل هرچه سریعتر مدارک مورد نیازمانند کارت ماشین پشت و رو،برگ سبز خودرو ،کارت ملی متقاضی ،بیمه نامه قبلی ، آدرس دقیق و کدپستی  متقاضی در بیمه نامه های خودرو(شخص ثالث،بدنه) ومدارک مورد نیاز دیگر جهت اخذ سایر خدمات بیمه ایی شبکه لاله سرعت دریافت تسهیلات ویژه خود را افزایش دهید .
روند دریافت بیمه از شبکه لاله به این صورت می باشد که چک و تضامین مورد نیاز این مجموعه جهت اخذ تمامی بیمه های خودرو بعد ازپرداخت 25 درصداز مبلغ بیمه نامه به صورت  پیش پرداخت و  انجام مراحل فوق و صدور  بیمه نامه شما می باشد بیمه نامه درب منزل به متقاضی ارائه می گردد.

 

مدارک و تضامین مورد نیاز


بعد از ثبت درخواست متقاضی و دریافت مشاوره رایگان از سوی کارشناسان واحد تماس شبکه لاله جهت اخذ خدمات بیمه به صورت تسهیلات غیر نقدی اقساطی بدون بهره در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها با ارائه مدارک لازم مانند کارت ماشین پشت و رو،برگ سبز خودرو ،کارت ملی متقاضی ،بیمه نامه قبلی ، آدرس دقیق و کدپستی  متقاضی در بیمه نامه های خودرو(شخص ثالث،بدنه) و صفحه اول شناسنامه و کارت ملی بهمراه فرم درخواست در بیمه نامه های عمر و تکمیلی پرونده شما در سامانه متقاضی بیمه ثبت و شرایط شما مورد بررسی قرار می گیرد جهت اخذ خدمات بیمه ایی این شرکت با شرایط اقساطی بدون بهره تضامینی از جمله گواهی کسر از حقوق یا چک هولوگرام دار (صیادی) به منظور تعهد در پرداخت اقساط متقاضی به این مجموعه ارائه خواهد شد چک یا گواهی کسر از حقوق صادره به شرکت جانبازان آینده ساز سهامی خاص می باشد که در واحد مالی این شرکت بعنوان تضمین پرداخت اقساط شما خواهد بود و پس از پایان اقساط پرداختی شما به شرکت تضامین به شما عودت داده میشود متقاضیان محترم جهت استفاده از شرایط جذاب بیمه های بدنه و شخص ثالث و همچنین صدور بیمه نامه های جدید مدارک ذیل الزامیست :

تصویر بیمه نامه سال گذشته 
ارائه کپن های بیمه نامه سال گذشته در صورت داشتن تخفیف سال های قبل 
کارت ماشین پشت و رو و یا کارت سبز

مراکز بیمه نامه

بیمه سامان

تهران

بیمه ایران

تهران