راهنمای دریافت خدمت دندانپزشکی

توضیحات

نحوه دریافت تخفیف لاله ای خرید از فروشگاه ها


خرید از فروشگاه ها و هایپر مارکت های بزرگ با لذت و بدون دردسر همراه است همه ما بارها با این فروشگاه ها برخورد داشته و از آنها خرید کرده ایم تهیه مایحتاج روزانه برای خونه، محل کارو ... از یک فروشگاه بزرگ مثل هایپر مارکت ها ، افق کوروش ، اتکاو.... خیلی راحت تر از خرید کردن از مارکت های کوچک است این فروشگاه ها به دلیل دارا بودن انواع قفسه ها با وجود کلیه مواد غذایی، بهداشتی، شوینده، پروتئینی، نوشیدنی و..........خرید را آسان و لذت بخش نموده اند گاه این فروشگاه ها به منزله جذب بیشتر مشتریان و رقابت با فروشگاه های دیگر تخفیف های بسیار یا حتی هدیه هایی برای اشخاصی که قیمت بالا خریداری می نمایند با تنوع زیاد به نسبت مبلغ خریداری شده از فروشگاه به مشتریان و اعضاء باشگاه خود اهداء میکنند.

بعضی از این فروشگاه ها مثل فروشگاه های افق کوروش یا همواره تخفیف بابت تخفیف هایی که همیشه روی قیمت های کارخانه همه کالا های خود محبوبیت زیادی بین مردم سراسر کشور دارد فروشگاه افق کوروش در سراسر کشور  شعب متعددی تاسیس نموده گاه این شعب در شهرستان های کوچک به تعداد یافت میشه همین امر خرید با لذت و تخفیف رو برای همه مردم در کلانشهر ها و شهرستان ها و به طور تکمیلی در سراسر کشور امکان پذیر نموده، شبکه خدمات رفاهی لاله با هدف خدمتگذاری به اعضاء تحت پوشش خود و عموم مردم کشور عزیز گامی دیگر جهت رفاه حال مردم عزیز با فراهم نمودن بستر دریافت تخفیف های بیشتر و مناسب تر عموم مردم عزیز برداشته است به این صورت که با مدیریت مرکزی فروشگاه های افق کوروش با تلاش بسیار و با عقد قراردادی لاله ایی های عزیز می توانند تخفیفی مازاد بر تخفیف فروشگاه های افق کوروش از 1 تا 5 درصد بیشتر از سایر مشتریان در سراسر کشور برای اولین بار پرداخت میشه.

اعضاء تحت حمایت این مجموعه با عنوان نمودن شماره لاله کارت خود به مجموعه و کارشناسان مربوطه با ثبت این شماره کارت ها در سامانه افق کوروش به شما این امکان دریافت این تخفیف رو می دهند متقاضیان عزیز جهت استفاده از این خدمت بی نظیر شبکه لاله با عضویت در مجموعه لاله می توانند از این خدمت جذاب و منحصر بفرد بهره مند شوند.
جهت استفاده از خدمات جذاب این مجموعه با تخفیف های منحصر بفرد با کارشناسان تماس گرفته و شماره کارت خود را اعلام فرمایید پس از ثبت شماره کارت شما در سامانه های فروشگاهی افق کوروش سراسر کشور شما میتوانید خرید خود را با تخفیف ویژه انجام دهید این مجموعه با پشتیبانی 24 ساعته جوابگوی تمامی سوالات شما خواهد بود .

لاله نهایت لذت را برای شما در نظر دارد ........

به زودی تخفیفات ویژه تری برای اولین بار در کشور در راه است.........

 

سوالات رایج و متداول


کارت ها چگونه شامل تخفیف می شوند؟ با اعلام شماره کارت مورد نظر به کارشناسان و ثبت شماره کارت در سامانه افق کوروش پس از خرید از این فروشگاه در تمامی شعب کشور با پرداخت مبلغ فاکتور از دستگاه poz سامان کیش مستقر در فروشگاه های کوروش این تخفیف برای شما اعمال میشود.

شما به ما کارت می دهید بابت خرید که بتونیم تخفیف بگیریم؟ خیر کارتی بابت دریافت این تخفیف صادر نمیشود ، شما با اعلام شماره کارت بانکی مورد نظر برای خرید به همکاران ما و ثبت در سامانه افق کوروش این تخفیف به شما پرداخت می گردد. 

شما به ما اعتبار خرید میدید؟ خیر این مجموعه تخفیفی مازاد بر تخفیف های افق کوروش به مشتریان خود پرداخت میکندو اعتباری بابت این تخفیف ها به اعضاء پرداخت نمیکند. 

کارت های ما شارژ میکنید؟ چند بار میتونیم از این تخفیف برخوردارشویم ؟خیر هزینه ایی بابت شارژ کارت ها پرداخت نمیشود به این صورت که با هر خرید شما تخفیف در فاکتور خرید اعمال می گردد، این خرید بدون محدودیت می باشد و با هربار خرید تخفیف به شما پرداخت میشود .

این تخفیف از کدوم فروشگاه به ما پرداخت میشه ؟ از کلیه شعب فروشگاه های افق کوروش با پرداخت شما از پایانه های سامان کیش روی فاکتور خرید اعمال میشه .

خدمات مواد غذایی