راهنمای دریافت خدمت دندانپزشکی

توضیحات

 

+ صدور انواع بیمه نامه قسطی با شرایط ویژه و بی‌نظیر

+ بیمه قسطی و بدون بهره برای جان و مالتان

+بیمه قسطی بدنه خودرو ۱۲ ماهه بدون ضامن

+ بیمه اقساطی شخص ثالث ۶ الی ۱۲ ماهه تنها با یک برگ چک صیاد

+ برداشت از بیمه عمر و بازنشستگی تنها پس از ۱۰ سال

+ پوشش کامل امراض و عمل‌های خاص و سرطان

+ اخذ وام از ۸۵ درصد اندوخته بیمه عمر

حتماً شما نیز شنیده‌اید که وقتی فردی دچار حادثه می‌شود، بیمه خسارت او را پرداخت می‌کند.  تنوع بیمه‌های موجود در شرکت‌های بیمه بسیار زیاد است، بیمه‌های شخصی، مال و اموال و ...؛ هر زمان که کوچک‌ترین اتفاقی برای موارد بیمه شده شما بیفتد، شرکت بیمه موظف است خسارت پیش آمده را پرداخت کند. روند کار به این صورت است که بیمه‌گر به مرور پولی به شرکت بیمه پرداخت می‌کند تا در مواقع حوادث ناخواسته، شرکت خسارت ناشی از حادثه را جبران نماید.

انواع بیمه

انسان از ابتدای خلقت در زندگی با حوادث گوناگونی مواجه شده است؛ از بلایای طبیعی مثل آتش سوزی، زلزله، بیماری، مرگ و… گرفته تا بلاهایی که به دست بشریت اتفاق می افتند مثل تصادف، سرقت و… که هر زمان امکان رخ دادن آن‌ها وجود دارد. به طور کلی بیمه به سه دسته کلی تقسیم می‌شود: اشخاص، اموال و بیمه مسئولیت و هر کدام کارکرد متفاوتی دارند.

بیمه اشخاص

این بیمه‌ها با وضعیت سلامت، جان و عمر یک فرد در ارتباط هستند. بیمه اشخاص به طور کلی به سه دسته بیمه عمر، درمان و حوادث تقسیم می‌شود.

بیمه عمر برای افرادی است که نگران وضعیت خانواده خود بعد از مرگشان هستند؛ شرکت بیمه به دلیل حق بیمه‌ای که سال‌ها از فرد می‌گیرد، بعد از مرگ وی به خانواده فرد ماهیانه مبلغی به عنوان مستمری پرداخت می‌کند.

 بیمه حوادث موظف است از فرد در صورت بروز حوادث ناگهانی حمایت کند و ضرر و زیان ناشی از آن را جبران کند و شامل حوادث تحصیلی، کاری، ورزشی، توریستی و مسافرتی می‌شود.

بیمه درمانی که در دو دسته بزرگ‌تر بیمه تکمیلی و پایه قرار می‌گیرد برای مواقعی است که فرد در هنگام بیماری می‌تواند هزینه‌های ناشی از آن بیماری را با بیمه پرداخت کند. بیمه‌های پایه همان بیمه‌های دولتی هستند که کشور برای بهداشت عمومی در اختیار افراد قرار می‌دهد اما بیمه‌های تکمیلی مربوط به شرکت‌های خصوصی هستند و هزینه‌هایی مانند عمل‌های جراحی، بعضی از آزمایش ها و داروهای درمان خاص که بیمه‌های پایه پوشش نمی‌دهند را بیمه می‌کند.

بیمه اموال

این بیمه، هزینه خسارت‌های وارد شده بر اموالتان که شامل خانه و ماشین می‌شود را در‌بر‌می‌گیرد. خود ماشین بیمه‌های مختلفی مثل شخص ثالث، بدنه و … دارد و در صورتی که حین تصادف برای خود ماشین یا شخص راننده اتفاقی بیفتد، بیمه سریعاً خسارت ناشی از آن را جبران می‌کند. بیمه بدنه خودرو فقط موارد تصادفی را پوشش نمی‌دهد بلکه در مورد تمام بلایای طبیعی و غیر طبیعی مثل صاعقه، آتش سوزی، سرقت و بردن وسایل جانبی ماشین و … هم به افراد خسارت می‌دهد.

بیمه آتش سوزی برای تمامی واحدهای مسکونی و شرکت‌ها و ساختمان‌ها کاربرد دارد به گونه‌ای که اگر مکانی دچار آتش سوزی شود، خسارات ناشی از آن را جبران می‌کند فقط لازم است بدانید که این بیمه شامل افراد درون ساختمان نمی‌شود پس خوب است هر فرد نیز به طور مستقل بیمه باشد.

بیمه مسئولیت

هدف این بیمه امنیت مشاغل و فعالیت‌های اجتماعی است. هر فرد با نقشی که در جامعه دارد و مسئولیتش، امکان دارد به دیگران آسیب یا ضرر برساند؛ در این طرح فرد شاغل در صورت رخ دادن اتفاق ناگوار و تنها با کمک بیمه مسئولیت می‌تواند خسارت ناشی از ضرر و زیان را جبران کند. انواع بیمه مسئولیت شامل: حرفه‌ای، عمومی و مسئولیت تولیدکنندگان کالا می‌شود.

 

 

بیمه اقساطی چگونه است؟

با توجه به شرایط موجود و هزینه‌های بالای شرکت‌های بیمه، مجموعه لاله با طرح تسهیلاتی بیمه قسطی خود و اقساطی کردن بیمه نامه‌ها تلاش کرده تا خیال شما را از بابت سلامت جسم و جان خود، خانواده و اموالتان راحت کند.

 

 

 

مراکز وکالت

فروشگاه پوشاک دیان

خیابان کارگر جنوبی -میدان حر -چهارراه لشکر-پاساژ صبامال-واحد 42-47-فروشگاه دیان-نماینده شبکه لاله خانم جاهد65829446

مشاوره حقوقی لاله

کرج

سوالات متداول